نتایج جستجو برای عبارت :

سالروز آسمانی شدنت مبارک استاد

تولد داریم چه تولدی ...!!!

امروز  تولد یاسمیناست 
سالروز رفاقت مبارک
سالروز صداقت مبارک
سالروز متانت مبارک
سالروز درایت مبارک
و سالروز این همه خوبی مبارک 
عزیزم تولدت مبارک 

لبخند زدی آسمان آبی شد 
شب های قشنگ مهر و مهتابی شد 
پروانه پس از تولد زیبایت 
تا آخر عمر غرق بی تابی شد

عزیم تولـــــدت مبـــارک 

فرشته ها وجود دارن 
اما چون بعضیها بال ندارن ما بهشون میگیم خواهر
خواهری تولدت مبارک 
امیدوارم به همه ارزوهای قشنگت برسی
ببین یه سال بزر
"ما برای آن‌که ایران گوهری تابان شود خونِ دل‌ها خورده‌ایم..."او همیشه برای وطنش خواند...امروز نهمین سالروز درگذشت استاد «محمد نوری» صدای ماندگاری است که رنجِ دوران بُرد.استاد
«محمد نوری» موسیقی را زبانی جهانی و از آنِ تمام اقوام و ملت‌ها
می‌دانست. وی طی پنج دهه بیش از سیصد قطعه‌ی آوازی اجرا کرد او همچنین به
تقریر و ترجمه‌ی مقالات و سرودن اشعاری برای ترانه پرداخت و در سال‌های
پایانی عمرش چندین اجرا به نفع بیماران خاص داشت.صدای او برای ن
#سالروز_ازدواج_پیامبر_اکرم_حضرت_خدیجه
بر همه عالم تهنیت بادا
جشن پیوندت یا رسول الله
ذکر جان ،کوثر و حمد و تبارک
یا خدیجه یا محمد مبارک
سالروز پاکترین، زلالترین، شادترین و مقدس ترین پیوند هستی مبارکباد . 
کانال خبرهای بروز موسسه قرآنی شیفتگان وحی♦پیام رسان سروشhttps://sapp.ir/shifteganvahy♦پیام رسان ایتاhttps://eitaa.com/qom_02537233390
حال خوب یعنی ...
دوست و رفیق شفیق دبیرستانت که پیش دانشگاهی ازدواج کرد ...
همین الان بهت پیام داده باشه و گفته باشه؛
"خاله شدنت مبارک عشقم "
....
و من به هواااااا پرواز میکنم واسه نی نی کوچولوت ...خواهر خوشگلم ...مامان کوچولوی جذاااااااب ...
۳۱ خرداد سالروز آسمانی شدن مردی به تمام معنا نمونه ی بارز یک شخص مسلمان در عمل و زبان، عارف و دلسوخته ی خدا! مردی از تبار عشق به خالق هستی که از ابعاد گوناگون الگویی به تمام معناست...
مردی دانشمند و نخبه ی علمی، هنرمند، چریک نظانی درجه یک و فرمانده ی به نام و کاربلد جنگ های نامنظم ....

نمی دانم شهیدی که از جهات مختلف الگوهستند و کار بلد و به تمام معنا از لحظه به لحظه ی عمر خویش را بیهوده تلف نکرده بلکه در راه خدا و اهداف آسمانی اش نمونه ی کامل و بار
متن و جملات تبریک سالگرد عشق و آشنایی
I love you more and more every second I set my eyes on you. Happy anniversary my dear husband
هر ثانیه ای که چشمانم به تو می افتد بیشتر و بیشتر عاشقت می شوم، سالگرد عشق مون مبارک شوهر عزیزم!

You are the finest, loveliest, tenderest, and most beautiful person I have ever known، Happy dating anniversary
تو بهترین، دوست داشتنی ترین، مهربان ترین و زیباترین کسی هستی که تا به حال شناخته ام، سالگرد اولین دیدارمون مبارک!

هرگز لبخند روی صورتت، در آن روزی که به تو سلام دادم و تو جواب سلامم را دادی فرامو
و مخلوقی افریده شده بود... خدایگان و فرشته هایش درحال زمزمه بودند.... و این احتمالا بعد حواا اولین باری بود ک فرشته ای حاضر نبود , زمینی کند این مخلوق را.....
و خدا نگاه انداخت به گوشه ای... روحی دیگر نشسته بود..... روحی ک عمق و قوام خیلی چیزهایش را در مخلوق جدید میدید... مثلا عمق لبخندش... عمق زندگی اش.....عمق بودنش....
و خدا دمید روح زمینی رو در این مخلوق فرشته وار....
و تو زاده شدی.... زاده شدی و معیار من بودی از همان زمان ک آن کنج ایستاده بودم و و درچشمان خدا ز
کاش باور داشتیم هر روز تولدمون هست هر روز که خداوند به ما مهلت زندگی دوباره میدهد بایستی تولدمان را جشن بگیریم اما افسوس که ما فقط سالروز اولین به دنیا آمدنمان را جشن میگیریم.
امروز سالروز اولین به دنیا آمدنم هست و فردا سالروز دومین به دنیا امدنم.
افسوس که روزهای مهم کم اهمیت و گاه بی اهمیت میشوند .
امیدوارم هیچیک از ما دچار فراموشی نشده و از یاد نبریم که تولد یعنی دوباره زیستن به شیوه انسانی تر ...
« 8 آبان 1398 »

افاضات استاد صمدی آملی در ماه مبارک رمضان 98
از یکشنبه 15 اردیبهشت ماه به مدت 16 شب هر شب ساعت 22:00 تهران مسجد جامع حضرت قاسم بن الحسن(ع)، شمال تقاطع امام علی(ع) و شهید محلاتی
از دوشنبه 16 اردیبهشت ماه به مدت 15 روز هر روز بعد از نماز ظهر و عصر تهران مسجد جامع قلهک، خیابان شریعتی، جنب مترو قلهک
مباهله غریب ترین ایام....

آیه الله جوادی آملی:
"از غریب ترین ایام زندگی ما ایام #مباهله است. خیلی از ما عالمانه حرف میزنیم و عوامانه فکر میکنیم در نتیجه آن ارکان ولایت را تقریباً از دست میدهیم در حالی که آن اجزای غیر رکنی را خیلی محترم میشمریم مانند اول ذیحجه که سالروز ازدواج وجود مبارک حضرت امیر با فاطمه زهرا (سلام الله علیهما) است اینها جزء واجبات غیررکنی است.

#غدیر جزء واجبات رکنی امامت است، مباهله جزء واجبات رکنی ولایت است، با سالروز ازد
شاید مشت‌های بسته نوزادها علت داره، شاید خدا توی گوشش گفته: اینم سر راهی‌ت واسه سفر دور و درازی که داری می‌ری. اصلا شاید خدا گفته: ببین اینجایی که داری می ری فراز و نشیب‌ها زیاده. اینو بذار تو مشت‌ت و توی سخت‌ترین و زیباترین لحظه‌ها ازش استفاده کن! 
زمان لازم‌ه تا ادم‌ها بفهمن که خدا توی مشت‌شون چی پنهون کرده، ولی من مطمئنم اون چیز، چیزی جز عشق نیست. وقتی اومد سراغت می‌بینی چه معجزه بزرگیه که دوباره متولد می‌شیم! دوباره دلتنگ خدا می‌شی
شاید مشت‌های بسته نوزادها علت داره، شاید خدا توی گوشش گفته: اینم سر راهی‌ت واسه سفر دور و درازی که داری می‌ری! اصلا شاید خدا گفته: ببین اینجایی که داری می ری فراز و نشیب‌ها زیاده. اینو بذار تو مشت‌ت و توی سخت‌ترین و زیباترین لحظه‌ها ازش استفاده کن!
زمان لازم‌ه تا ادم‌ها بفهمن که خدا توی مشت‌شون چی پنهون کرده، ولی من مطمئنم اون چیز، چیزی جز عشق نیست. وقتی اومد سراغت می‌بینی چه معجزه بزرگیه که دوباره متولد می‌شیم! دوباره دلتنگ خدا می‌شیم
مجموعه ای از دلنوشته تولدم مبارک ، متن کوتاه تولدم مبارک ، متن تولدم مبارک جدید ، متن برای تولد خودم در اینستاگرام ،کپشن تولد خودم ، کپشن تولدم مبارک برای اینستا ، متن تولدم مبارک نیست ، متن تولدم مبارک طولانی را در ادامه می خوانید.
ادامه مطلب
مجموعه ای از دلنوشته تولدم مبارک ، متن کوتاه تولدم مبارک ، متن تولدم مبارک جدید ، متن برای تولد خودم در اینستاگرام ،کپشن تولد خودم ، کپشن تولدم مبارک برای اینستا ، متن تولدم مبارک نیست ، متن تولدم مبارک طولانی را در ادامه می خوانید.
ادامه مطلب
به مناسبت سالروز ولادت امام حسن عسگری(ع)
در سالروز ولادت یکی از اهل بیت گرامی پیامبر اسلام (ص) قرار داریم. سال 232 ه. ق در چنین روزی یکی از نوادگان پیامبر (ص)، حضرت امام حسن عسگری (ع) دیده به جهان گشود. آن حضرت گرچه 28 سال بیشتر زندگی نکرد، اما گنجینه ای گرانبها از معارف و علوم اسلامی را از خود به یادگار گذاشت. این روز خجسته به همه دوستداران فضیلت و پاکی مبارک باد.
میلاد امام حسن عسگری(ع) مبارک باد
در شرح خصوصیات امام حسن عسگری (ع) گفته شده است که ایشان
سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (ع)

عید وصل دو لاله ی زیبا شد                              عید وصل
دو نور بی همتا شد

ذکر عشق تمامی مشتاقان              چون
احمد ،یا  علی(ع)، یا
زهرا(س) شد... 
اولین روز از ماه
حج و قربانی مصادف با سالروز پیوند آسمانی و ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت
فاطمه (س) است. آیاتی در قرآن وجود دارد که بر این اتفاق بزرگ تاریخ اسلام
دلالت می کنند. مناسبت های ماه ذی الحجهاولین
ر

ادامه مطلب

ادامه مطلب
19 خرداد سالروز تولد استاد ناصر پور مردی که نامش با بسکتبال لرستان

گره خورده است
به قلم:  فرهاد داودوندیهر گاه سخن از استاد "ناصر پور" به میان می آید ناخود آگاه  ورزش بسکتبال به ذهن خطور می کندسالیان سال است برادران " پور" و خانواده های محترم شان در ورزش و بخصوص بسکتبال بروجرد حضوری بسیار فعال داشته و دارندسابقه
حضور مستمر استاد ناصر پور در ورزش بسکتبال به اوایل دهه 50 برمی گردد و
جالب اینکه این حضور ورزشی تاکنون بدون وقفه ادامه داشته استاین
سالروز میلاد با سعادت امام حسن عسکری (علیه‌السلام) مبارک باد!

برگی از آموزه‌های امام عسکری (علیه‌السلام): ❇️ زینت ما باشید و مایهٔ ننگ ما نشوید. محبت همه‌ٔ انسان‌ها را به‌سوی ما جلب کنید و هر نوع زشتی را از ساحت ما دور سازید. تحف‌العقول، ص ۴۸۷.
جشن امام هادی برشیعیان مبارک/میلاد ناب آقا برمومنان مبارک/تفسیرکل قرآن آیدز دانش او/عشق نبی وآلش بردوستان مبارک/دراهل بیت احمد باب هدایت حق/این عیدجاودانه برعاشقان مبارک/گردیده سامرایش دارالشفای شیعه/لطف زیارت او برزائران مبارک/ابن الرضای ثانی محبوب آفرینش/نوری رسیده اینک ازآسمان مبارک/بر مسلمین رسیده گنج ولایت او/درعیدحضرت اواین گلفشان مبارک/شدحجت الهی مولا امام هادی/جشن ولادت او براین جهان مبارک/ایران ماگرفته عیدی زدست آقا/گلبانگ رح
من بارها زنبور قورت داده ام.
و سالی حداقل دو بار یه پرنده می خوره به سرم ، همیشه وقتی دارم سر یکی داد میزنم می خورم زمین.
وقتی پیانو میزنم محاله درش روی انگشتام بسته نشه
امکان نداره شب بخوام از رو ریل قطار رد بشم یهو یه قطار بوق زنان نیاد طرفم.
محاله موقع رد شدن از وسط محوطه ی چمن فواره ها کار نیفتن.
هر نردبانی ازش رفتم بالا یه پلش زیر پام شکسته.
محاله ممکنه روز تولدم مریض نشم
 هر بار سفر میکنم یه روز بعد از جشن میرسم به شهر.
آخه آدم ممکنه به چند تا

سالروز میلاد  پیام آورمحبت و بردباری حضرت مسیح (ع)  مبارک باد

همچنین ایام کریسمس وسال نوی میلادی را به همه ی مسیحیان جهان به ویژه هموطنان عزیز تبریک عرض می نمایم. امیدوارم سال خوش و مملو ازنشاط و آرامش وصلح ودوستی برای شما  وهمه ملت ها رقم بخورد
عه
دیدی چی شد؟
دومین سالروز وبلاگ رسید و رد شد رفت و من بی ذوق نیومدم بنویسم که ای مخزن الاسرار تولدت مبارک
نمیدونم تا کی برام بمونی 
نمیدونم اصلا روزی میرسه که تو رو یادم بره
نمیدونم حتی لازمه که بنویسم یا نه
ولی تو وبلاگ عزیزم! تو هیچ چیز به جهان اضافه نمیکنی :)) بار علمی و ادبیت صفره تو صرفا غرولند های منی 
ولی یه روزی که جهانیان به این نتیجه برسن که همه ول معطلن شاید یه بنی بشری بیاد و این هجویات بی محتوا رو بخونه و بگه ... نمیدونم باید ببینیم
تصور بد شدنت        تصور یه انتهاست  
 حادثه رها شدن       تو گریه های بی صدا 
 تو نمیتونی بد باشی     حتی اگه شکستن قلب منو بلد باشی 

شاید این شعر بتونه مرهمی باشه برای دردهای هوادارن سپیدورد که بعد از سالیان دراز 
موفق شد با هدایت مربیان مختلف به لیگ 1 و سپس به لیگ برتر راه پیدا کند اما نمیدانم
 چه طلسمی نگذاشت آب خوش از گلوی این هوادارن پایین برود نمیدوانم چه بد شگونی
 تیم ما رو نظر بد نگاه کرد که تیم منسجم و هم دل سپیدورد رشت نتوانست در لی
88/8/8 را خاطرتون هست مصادف شده بود با سالروز ولادت امام هشتم یعنی امام رضای عزیزمون
2 روز دیگه 98/8/8 هم تقارن جالبی داره 
- روز بعد از سالروز شهادت امام رضا هست
- روز چهارشنبه است که چهارشنبه ها روز این امام بزرگوار و فرزند بزرگوارشون امام جواد و امام هادی و پدر بزرگوارشان امام موسی کاظم است.
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

سالروز تولد مقام عظمای ولایت مبارک بادامیر بی گزندی تو ...
شهید لطفی : 
خداوندا به واسطه محبتم به اهل بیت علیهم السلا
رفیق خوب اونیه که در تمام لحظه های غم و شادی کنار تو باشه
حرفت رو بخونه قبل از اینکه خودت بخوای چیزی بگی
و حالت رو بهتر کنه فقط با بودن کنارت
روزتون مبارک قشنگای من :))
حنای عزیزم روزت مبارک عشقولم
ایمانی نمیدونم میخونی یا نه ولی روزت مبارک رفیق قشنگم
ماجده و یگاانه دوست داشتنیم روزتون مبارک
ارام و فائزه عزیزم روز شماهم مبارک ☺
مریم عزیزمم روز تو ویژه مبارک ☺
پریسا سادات گل ملینای عزیز روزتون مبارک
نیلو جان بهار جان روزتون مبارک
محمد جواد
 چهار تن از رزمندگان افغانستانی یگان فاطمیون طی چند روز گذشته در سوریه به شهادت رسیدند. «شهید منصور علی دادی» ساکن کرج، «شهید اسماعیل رضایی» ساکن مشهد، «شهید حافظ نظری» ساکن ساوه و «شهید قدرت‌الله موسوی» ساکن سمنان در جریان عملیات ادلب توسط تروریست‌های تکفیری احرار الشام به شهادت رسیدند
بیانات استاد احد ایمانی از اساتید فلسفه و کلام  
فایل صوتی اول در مورد اصلاح نفس :  استاد در این جلسه انواع جهاد را برای اصلاح نفس معرفی می نمایند نظیر جهاد سیاسی و جهاد اقتصادی.فایل صوتی دوم شرح دستورات و توصیه ها برای ماه مبارک رمضان بر اساس روش علامه طباطبایی و آیت الله سعادت پرور
ادامه مطلب
ولادت صاحب الزمان مبارک باد
**** **** **** **** عید نجـات بشر آمد حجّت ثانی عشر آمد مهدی موعود! حجت معبود! عید میلادت مبارک **** کرده جهان بوی خدا حس از نفست ای گـل نـرگس مسیح عالـم! قبلــۀ آدم! عید میلادت مبارک **** بر لب تـو ذکر خداوند بر لب زهرا گل لبخند یوسف زهرا! امید دل‌ها! عید میلادت مبارک تو آرزوی شهـدایی منقتم خون خدایی امید احمـد! روح محمّد! عید میلادت مبارک **** ای مــه دلربــای بابا قرآن بخوان برای بابا امـام قـرآن! تمـام قـرآن ع
مبارک 
نویسنده : اشکان ارشادی از کرمانشاه 
سال نو میلادی بر تمام هموطنان مسیحی مبارک. 
کریسمس بر تمامی ارامنه ، چه ارامنه شمال و چه ارامنه جنوب مبارک. 
کریسمس بر گرجیان ساکن ایران ، کوردهای مسیحی ایران و عراق و... مبارک.
کریسمس و سال نو بر مسیحیان همشهری ام کرمانشاهیان مسیحی مبارک. 
کریسمس بر خارجیان تبعه ایران شده مبارک. 
کریسمس و سال نو بر مسیحیان «ایران» ، « افغانستان » و «تاجیکستان» ، این سه کشور با زبان رسمی فارسی دری مبارک ویژه باد. 
سال
سلامی با ذوق فراوان و لبریز از سپاس از خالق یکتا
امروز سه شنبه 98/2/17 و اول ماه مبارک رمضان سالروز ولادت طاهاست.
طاهایم ، پسرم ، دلبندم تولدت مبارک.
ان شاءالله که سالیان سال با موفقیت پشت سر بگذاری.
از دیروز من و همسرم در تکاپوی برگزاری یک جشن تولد برای فرزندمان هستیم و چون مصادف شده با ماه رمضان مهمانان به صرف افطار دعوت شده اند.
پختن کیک تولد و ژله و تزئینات اتاق را دیروز انجام داده ایم . برای افطار هم خورش قیمه در نظر گرفته ایم و چون باتوجه به ک
آهنگ تولدت مبارک بزرگسال
دانلود اهنگ تولدت مبارک از عارف
دانلود اهنگ تولدت مبارک از بابک جهانبخش
آهنگ تولد اندی

آهنگ تولدت مبارک 96
دانلود آهنگ تولدت مبارک ویگن
دانلود اهنگ تولدت مبارک رفیق
دانلود آهنگ تولدت مبارک گوگوش
نماهنگ شهادت امام موسی کاظم

کسی که روح الامین است طایر حرمش
هجوم حادثه بر هم زد آشیانش را
به حبس و بند و شهادت اگر چه راضی شد
به جان خرید بلا‌های شیعیانش را...
شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد.
چشم گردون در عزای موسی جعفر گریست
دیده خورشید بر آن ماه خوش منظر گریست
او که خود مظلوم و در بند ستمگر بود اسیر
بر غریبی شهید کربلا یک سر گریست
شهادت امام موسی کاظم (ع) تسلیت باد.
فردا که هر کسی به شفیعی برد پناه
چشم تمام خلق به موسی بن جعفر است
شهادت امام
سالروز شهادت امام رضا (ع) تسلیت باد

حضرت امام رضا (ع) در سال 148 هجری قمری در شهر مدینه دیده به جهان گشودند و در آخرین روز  ماه صفر سال 203 هجری قمری به شهادت رسیدند.دوران حیات و امامت حضرت امام رضا (ع)، دوران اوج‌گیرى گرایش مردم به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) و گسترش پایگاه‌هاى مردمى خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) است.با اوج‌گیری تمایلات مردم به امام هشتم شیعیان جهان (ع)، مامون خلیفه عباسی با دسیسه چینی، ایشان را مسموم و شهید کردند.مردم ایران اسلامی
با حلول ماه مبار ک رمضان اقدامات ذیل انجام شد 
1-انجام امور تبلیغی شامل تهیه ونصب احادیث وآیات در مورد فواید روزه گرفتن 
2-سخنرانی مدیر ومعاون پرورشی در خصوص برکات روحی وجسمانی روزه گرفتن 
3-قرائت مقاله در مراسم آغازین با موضوع روزه وخواص آن 
4-اختصاص موضوعات انشاء کلاسها با هماهنگی دبیران محترم ادبیات استاد اسیوند و...
5-بیان احکام روزه ومسائل عبادی در مراسم آغازین 
6-پاسخ گویی به سئوالات دانش آموزان در مراسم آغازین وزنگهای استراحت در مورد ر
در مراسم عروسی، پیرمردی در گوشه سالن تنها نشسته بود که داماد جلو آمد و‌ گفت: سلام استاد، آیا منو می‌شناسید؟
معلم بازنشسته جواب داد: خیر عزیزم فقط می‌دانم مهمان دعوتی از طرف داماد هستم.
داماد ضمن معرفی خود گفت: چطور آخه. مگه می‌شه منو فراموش کرده باشید؟!یادتان هست سال‌ها قبل ساعت گران قیمت یکی از بچه‌ها گم شد و شما فرمودید که باید جیب همه دانش‌آموزان را بگردید و گفتید همه باید رو به دیوار بایستیم و من که ساعت را دزدیده بودم، از ترس و خجالت
نمی توانی درک کنی که بزرگ شده ای. از دیگران می شنوی اما واقعا متوجه نمی شوی که چقدر تغییر کردی و دیگر آن دخترک گذشته نیستی. نمی فهمی تا وقتی به همان جایی می روی که از دوران بچگی ات به بعد دیگر نرفته بودی... آن موقع، قسم می خورم، با تمام وجود بزرگ شدنت را می فهمی. وقتی دیگر غر نمی زنی که برویم خانه، وقتی دیگر با دیدن بچه ای هم سن و سال خودت ذوق نمی کنی، وقتی دیگر با صدای بلند گریه نمی کنی، در جمع مادرت را نمی بوسی، خودت را برای دیگران لوس نمی کنی... وق
بعضی‌ها خوش‌حال و بعضی‌ها هم ناراحت؛ بعضی در فکر تمام شدن مهمانی‌اند و بعضی دیگر چشم دوخته به عید آمده.
سال قبل را می‌دانستم که از افراد گروه اول بودم، از دو پستی که یکسال پیش در همین حوالی نگاشتم می‌گویم و البته آن حال خوشی که در آن مهمانی مبارک سال قبل چشیدم را هیچ‌گاه فراموش نمی‌کنم. آن دو پست یکی شام غریبان اذان بود و دیگری خداحافظ ای عزیزتر از جانم .
امّا امسال ... نمی‌دانم در کدام دسته می‌گنجم! حال تشویش‌ناکی دارم و پریشان. 

پی‌نوش
 امشب شب اول ماه مبارک رمضان است، شبی که برای آن اعمال و ادعیه‌‌های مختلفی سفارش شده است.
امشب شب اول ماه مبارک رمضان سال ۱۴۴۱ هجری قمری است. شبی که برای آن اعمال مختلفی سفارش و توصیه شده است.
اعمال شب اول ماه مبارک
رؤیت هلال هنگام اذان از جمله اعمالی است که برخی علما آن را واجب می‌دانند. همچنین خواندن ادعیه‌های
ادامه مطلب
روز دختر مبارک
سالروز تولد نفس عالم مبارک
سالروز ولادت بانوی عالم حضرت فاطمه (س) بر عالمیان مبارک باد
گلفروشی اینترنتی گل کد
ارسال انواع گل، باکس گل، سبد گل، دسته گل و گلدان 
برای بازدید از محصولات به وبسایت ما به ادرس: https://golcode.com
و یا به کانال ما در تلگرام به آدرس:https;//t.me/golcodeservice
و یا به صفحه اینستاگرام شرکت به آدرس:https://instagram.com/golcode
مراجعه فرمائید و سفارش گذاری را به دو هر دو صورت آنلاین و یا در صورت تمایل  از طریق تماس فوری انجام دهید
الان یهو دلم خواست تو رو با موهای سفید واون لبخندی که همیشه به لب داشتی میدیدم حیف وصد حیف که نمیشه اما شاید بعده ها فیس اپ رو نصب کردم ویه عکس از پیرشدنت رو به دیوار اتاقم بزنم و فکر کنم که هستی ...
پ ن:برای مهدی
دیگه هیچ وقت نمیتونم ببینمت 
استاد یکی از دروس آز عوض شده بعد انقدر کوچولو و بامزه است که من عمرا به ذهنم می‌رسید استاد باشه تهش میگفتم دانشجوی ترم ۶ باشه خلاصه که خیلی گوگولیه بعد این گوگولی جان امروز گفت وقتی کارشناسی بوده استادش همین استاد استندآپ کمدی بوده و خب باعث شد تصمیم بگیرم هفته دیگه دوشنبه برم از اوشون بابت تربیت چنین استاد گوگولی‌ای تشکر کنم!
دانش آموز هم نیستیم یه سنجاق سری گل سری چیزی بهمون بدن واسه اینکه اسممون فاطمه ست...
ولادت حضرت فاطمه مباااارک
روز مامانای مهربونتون مبارک :)
روز مامانایی که پیشمون نیستن ، مامان بزرگ ها ، روحشون شاد:)))
روزِت مبارک شومارِ عزیزم انشالله تنت همیشه سلامت باشه :) اقلیماا❤
روزِ بانوان مهربان هم مبارک:))))
خدا بحق حضرت فاطمه عاقبت هممون رو بخیر کنه :) 
یه استاد آقا و جوان داریم که خیلی مذهبیه که سر کلاس بحث میکنه و رو اعصاب من حداقل پاتیناژ میره . دو جلسه است مابین حرفهاش از تنهایی و خلای زندگیش می ناله اون وقت من خیلی شیک گفتم استاد کی گفته ما بدون حضور مردها میمیریم؟ ما که به مردها احتیاج نداریم... البته منظورم مالی و اینا بود
آخر جلسه گفت جزوه رو پی دی اف کن و برام بفرست .منم اول طفره رفتم اما در نهایت جزوه رو فرستادم براش 
بعد فرستادن جزوه یادم افتاد عکسای پروفایلمو چک کنم
وقتی نگاهش میکرد
 کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-فعا
روز دختر مبارک. مبارک دخترهایی که خیلی روزها متهم شدن به نازک نارنجی بودن، ضعف داشتن و ضعیف بودن، اما تو سختی‌ها بزرگ‌ترین و قوی‌ترین همدم خانواده‌شون بودن. مبارک دخترهایی که تو روستا یا خانواده‌ای محروم به دنیا اومدن و حسرت خیلی از آرزوهاشون ممکنه تو دلشون بمونه. مبارک همه‌ی دخترهایی که وقتی به آینه نگاه میکنن، لبخند میزنن. مبارک دخترهایی که رانندگی میکنن تو شهری که مردها فکر میکنن اگه جلوی ماشین خانم‌ها بپیچن قوی‌ترن و درس میخونن ت
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزشی 5 استاد

دانلود فایل

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش ۵ استاد - علم ورزشwww.elmevarzesh.com › exercise-physiology-book-download۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش 5 استاد | کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی که با عنوان فیزیولوژی ورزش 5 استاد شناخته می شود،یکی از کتب ...
دانلود کتاب فیزیولوژی ورزش و فعالیت بدنی 5 استاد pdf - ...tamasha.com › list › دانلود-کتاب-فیزیولوژی-ورزش-و-ف
اس ام اس تبریک تولد متولدین تیر
 متن از متولدین تیر
تولدتان را صمیمانه تبریک می گویم و از ایزد منان برایتان شادی
سلامتی و سربلندی خواستارم مایه خوشبختی و
سعادت بنده اسـت کـه تیر امسال را در کنار شـما بوده ام
متن های کوتاه برای متولدین تیر
 امروز خورشید اولین ماه از فصل تابستان شادمانه‏ ترین
طلوعش را خواهد داشت و دنیا رنگ دیگری خواهد گرفت
قلبها بـه مناسبت آمدنت خوشامد خواهند گفت
سال روز زمینی شدنت در فصل تابستان مبارک . . .
جمله در مورد متولد
مسابقات تیر اندازی  با
تفنگ بادی در مسافت 10 متر  بمناسبت  سوم خرداد ماه سالروز آزاد سازی خرمشهر  و گرامیداشت ماه مبارک رمضان در شهرستان حاجی آباد
برگزار گردید )).

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان حاجی آباد،
بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر و ماه مبارک رمضان) یک
دوره مسابقات تیر اندازی با تفنگ بادی آقایان در مسافت 10متر ، ویژه آقایان  به همت اداره ورزش و جوانان با شرکت 18 تیر
انداز در سالن اختصاصی تیر اندازی مجموعه ورزشی انقلاب
هنگام بازگشت به منزل متوجه شد که دزدی از منزل ایشان فرشی برداشته و در حال بردن آن است!استاد، دزد را تا سرای بوعلی بازار تهران که مشغول فروختن قالی شد، تعقیب کرد.لحظه‌ای در مقابل فرش درنگ کرده، سپس پیش رفت و با پیش‌نهاد منفعت به طرفین، قالی را خریداری کرد. البته به شرط آن که تا منزلش حمل کند.وقتی دزد به منزل استاد رسید، تازه متوجه اصل قضیه شد!!این‌جا بود که از استاد عذرخواهی کرد و ...استاد بدون آن‌که به روی خود بیاورد فرمود: «من که ندیدم تو از خ
بنیاد علمی و فرهنگی شهید مطهری به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و یکصدمین سالگرد ولادت استاد مرتضی مطهری برگزار می‌کند:
مسابقه ملی کتابخوانی از 57 صفحه منتخب کتاب «آینده انقلاب اسلامی ایران» اثر استاد شهید
️شرکت در این مسابقه کاملا رایگان است.
️علاقه مندان برای دسترسی به اپلیکیشن استاد مطهری می‌توانند به سایت بنیاد شهید مطهری به نشانی motahari.ir مراجعه و یا عدد 1 را به شماره 1000404404 ارسال نمایند.
جوایز این مسابقه: 4 جایزه 50 میلیون ریالی و 41 جایزه 10
وقتی خدای متعال خود را معلم توصیف، و رحمت و محبت را مقدمه تعلیم(۱)، وتعلیم هدفمند را مقدمه “رشد” (۲) اعلام می کند، احساس کرامت و بالندگی وصف ناپذیری را به همه معلمان انسان پرور و تاریخ ساز جهان ارزانی می دارد.دوازدهم اردیبهشت نیز سالروز شهادت استادگرانقدری است که با علم وعمل و سلوک حکمت آمیز خود منزلت معلمی را بیش از پیش رفعت بخشید وبه مقام قرب رساند و به نشان افتخاری برای تعیین روز بزرگداشت مقام معلم تبدیل شد. با این امید که مسئولان عالی نظ
باربری درمحدوده مبارک آباد تهران اگر به دنبال بهترین خدمات در زمینه باربری یا اسباب کشی ، حمل و نقل اثاثیه منزل و جابه جایی انواع بار هستید، باربری مبارک آباد بهترین خدمات را برای شما فراهم می نماید. یکی از مهم ترین کارهایی که هر فرد حداقل یکبار در زندگی تجربه خواهد نمود، اسباب […]
نوشته باربری مبارک آباد اولین بار در سپند بار. پدیدار شد.
باربری مبارک آباد
منبع : سپند بار
واژه معلم رامی توان درچهار حرف خلاصه کرد
م.به معنی محبت وصفاوگرمی بخشیدن به محفل علم ودانش درعرصه تعلیم وتربیت
ع.به معنی عشق به خداوبندگان اوکه ازسوزدل سرچشمه می گیردوخودمی سوزد وبه دیگران زندگی وشادابی می بخشد
ل.به معنی لطافت دل وروح وپیراسته از هرگونه ناراستی وپیمودن مسیر حق بااستفاده از صداقت وپاکدامنی
م.مصمم بودن دراراده خودونهراسیدن از ناملایمات وکمبودها درسایه ایمان به خدا وجهان آخرت.
روز معتم را به کلیه همکاران تبریک گفته ومقام م
استاد فقط استاد امروز 
ک مراقبم بود اومد راحت در کلاسو بست بچه ها همه ازاد همه سوالارو قشنگ توضیح داد جواب رو هم غیر مستقیم گفت حواسشم پرت میکرد هر کی هر کار میخاس میکرد تازه یک سوال ازش پرسیدم نصف جواب رو بهم گفت گفت حالا فعلا اینارو بنویس بقیرم اگه یادت میاد بنویس اگه هم یادت نمیاد اشکال نداره خودتو ناراحت نکن نمرتونو میدم ^___^
استادی از بهشت
الهی ک خیر ببینی استاد جان
‌ علامه طباطبایی بیشتر بر کدامیک از ادعیه ماه مبارک سفارش می‌فرمود؟

دعاهای ماه رمضان فراوان است که در موسوعه‌های دعایی مانند «اقبال الاعمال» و «مصباح المتهجد» ذکر شده. اما در میان ادعیه‏ این ماه، مشایخ قوم به چند دعا عنایت ویژه داشته‏ اند؛ از جمله:

▫️دعای افتتاح در شب‏ها 
▫️دعای امام سجاد(ع) معروف به دعای ابوحمزه‏ ثمالی در سحرها. 
▫️همچنین مرحوم استاد سعادت‌پرور به نقل از مرحوم علامه، بر دعای مباهله (دعای سحر) تأکید می‌نمودند و
سرود ولادت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف
مرآت ولایت ۵ – غلامرضا سازگار
عید نجـات بشر آمد حجّت ثانی عشر آمد مهدی موعود! حجت معبود! عید میلادت مبارک **** کرده جهان بوی خدا حس از نفست ای گـل نـرگس مسیح عالـم! قبلــۀ آدم! عید میلادت مبارک **** بر لب تـو ذکر خداوند بر لب زهرا گل لبخند یوسف زهرا! امید دل‌ها! عید میلادت مبارک تو آرزوی شهـدایی منقتم خون خدایی امید احمـد! روح محمّد! عید میلادت مبارک **** ای مــه دلربــای بابا قرآن بخوان ب
اگرچه زاده ام البنین است، ولیکن مادرش زهراست عباس...
امروز و امشب بهترین شب و روز خداست، تولد آقا اباعبدا... و سقای باوفایش مبارک.
امروز اومدم سر کلاس، همون سرمشق رو نشون استاد دادم ولی استاد گفت درست نوشتی و ریزه کاری ها رو باید بیشتر رعایت کنی...
می‌دونی در این وانفسای بی‌اینترنتی و اعصاب‌خوردی و خماریش، چی بیشتر از همه می‌چسبه؟آفرین. خوندنِ مطالبِ قدیمیِ وبلاگت و به وضوح مشاهده‌ی بزرگ شدنت. اون وسط مسطا هم، حذفِ چند تا نخاله از زندگیت و به جاش پیدا کردنِ چندین تَن که از جنسِ خودِ خودِ خودتن. اون گوشه موشه‌هاش هم دلت برای عده‌ای که یهو بی‌خبر رفتن هم تنگ میشه. مثل عرفان...
《تولد هر کس که بود مبارک》قربونش برم...شفیعه نقاشی کرده و زیرش اینو نوشته و چسبونده به دیوار!!معمولا تو تولدا نقاشی میکشه و زیرش مینویسه مثلا: تولد پدر مبارک، تولد مادر مبارک، و به دیوار میزنه.بابا! میدانیم تولدته یه کم صبر... کم حواس شدیم نه دیگه اینقدر خخخخ 
امام علی(علیه السلام) در مورد همسرشان حضرت زهرا(سلام الله علیها) چنین می گفتند:
«... هرگاه به او نگاه می‌کردم غم و اندوه هایم برطرف می‌شد.» (بحارالانوار، ج 43، ص 134)
همچنین در روایتی دیگر هست که پیامبر اکرم(صلوات الله علیه) از علی(علیه السلام) سؤال کردند: «همسرت را چگونه یافتی؟ علی(علیه السلام) در پاسخ گفت: «نِعْمَ الْعَوْنُ عَلی طاعَةِ اللّهِ» بهترین یار و یاور برای اطاعت و بندگی خدا است.» (بحارالانوار، ج 43، ص 117)

پ.ن:
اول ذی الحجه سالروز پیوند آس
سلام
فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه عبودیت و بندگی، ماه مفروش کردن قدوم شب‌های قدر با اشک‌های شوق برای درک «زیباترین لحظه حیات انسانی» مبارک باد.
لطفا در این شب‌های عزیز برای تمام بیمارانی که از نعمت سلامتی محروم هستند هم دعا کنیم. سلامتی بزرگترین نعمته :)
#رمضان_مبارک #التماس_دعا
ادامه مطلب

سی و یک سال پیش در چنین روزی قاری نامدار قرآن کریم استاد مرحوم عبدالباسط محمد عبدالصمد دعوت حق رو لبیک گفت و جهان اسلام از فقدان این قاری تکرار ناشدنی به سوگ نشست. قاری‌ای که به حق اون رو باید قاری نسل‌ها نامید. چرا که تلاوت‌های ارزشمند استاد عبدالباسط از حدود هفتاد سال پیش یعنی زمان ظهور این پدیده بی‌نظیر هنر تلاوت قرآن تاکنون همواره مورد اقبال فراوان خیل کثیری از مسلمانان در سرتاسر جهان بوده و هست. و با هر بار شنیدن تلاوت‌های آسمانی ا
حلول ماه ربیع الاول بر عاشقان رسول الله تهنیت باد...
آمده فصل ِ،بهار ِ ناب ِ خوش عهدی
ربیعُ الاوّل و عالَم،همه به ذکر یا مهدی
شور و شعف از عطای حضرت حق بر همه دلها مبارک
شکفتن ِلاله های فخر و عزّت در دل ِ صحرا مبارک
امامت ِ مهدی ِ آل پیمبر یوسف زهرا مبارک
دارم ای آقا به سر هوای تو،حضرت مهدی جانم فدای تو
حضرت مهدی جانم فدای تو...

سی و یک سال پیش در چنین روزی قاری نامدار قرآن کریم استاد مرحوم عبدالباسط محمد عبدالصمد دعوت حق رو لبیک گفت و جهان اسلام از فقدان این قاری تکرار ناشدنی به سوگ نشست. قاری‌ای که به حق اون رو باید قاری نسل‌ها نامید. چرا که تلاوت‌های ارزشمند استاد عبدالباسط از حدود هفتاد سال پیش یعنی زمان ظهور این پدیده بی‌نظیر هنر تلاوت قرآن تاکنون همواره مورد اقبال فراوان خیل کثیری از مسلمانان در سرتاسر جهان بوده و هست. و با هر بار شنیدن تلاوت‌های آسمانی ا
در
روزهای پایانی ماه صفر و در آستانه سالروز شهادت امام رضا(ع) کاروان‌های
پیاده زائران آستان مقدس رضوی از مسیرهای مختلف در حال رسیدن به سمت مشهد
مقدس هستند تا در سالروز شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) در جوار بارگاه
مطهر ایشان به عزاداری و سوگواری بپردازند.

دکتر علی شریعتی در دوم آذر 1312 چشم به جهان گشود
29 خرداد ،سالروز درگذشت دکتر علی شریعتی
دکتر علی
شریعتی نقشی اساسی در بیدارگری اسلامی و طرح اسلام به عنوان یک ایدئولوژی
پویا و کارساز داشته و به حق یکی از بزرگترین متفکران تجدید حیات اسلام در
جهان معاصر می باشد.
مقدمه
29 خرداد
سالروز درگذشت دکتر علی شریعتی است. به همین مناسبت هر ساله به پاس خدمات
ارزنده او به نسل جوان این کشور آثار و اندیشه های او همچون استاد شهید
مرتضی مطهری مورد نقد و بازخوان
بهترین و خواندنی ترین اشعار به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان را برای شما عزیزان در ادامه این مطلب قرار داده ایم. اگر همه ی دیوان‌های شعر پارسی را کنار هم بگذاریم، شاید هیچ مضمونی در حیطه‌ مذهب به اندازه روزه، ماه مبارک رمضان و دیگر مضامین مرتبط با آن «مثل لیالی قدر» مورد توجه شاعران قرار نگرفته است.
ادامه مطلب
سالروز شهادت حضرت امام محمد باقر علیه‌السلام تسلیت باد

حضرت امام محمد باقر علیه‌السلام در روز جمعه اول ماه رجب سال پنجاه و هفت هجری قمری در مدینه طیبه متولّد شد. 
   حضرت امام باقر علیه‌السلام در جریان نهضت امام حسین علیه‌السلام همراه جدّش به کربلا آمد. درآن وقت سه سال و نیم از عمر شریفش گذشته بود. 
   آن حضرت علیه‌السلام پس از امام سجاد علیه‌السلام حدود نوزده سال امامت و رهبری شیعیان را به عهده داشت و در روز دوشنبه هفتم ذیحجه سا
دانلود رمان جدید عروس استاد
دانلود زیبا و جذاب رمان عروس استاد
دانلود رمان عروس استاد دارند جام طرفدار
دانلود جدیدترین رمان عروس استاد با نسخه pdf
دانلود رمان باحال و عاشقانه عروس استاد با نسخه pdf
دانلود پارت اول رمان عروس استاد با نسخه apk
ادامه مطلب
میگن مربیا رو نریزین تو معلما :))) شهید مطهری حتی یک روز هم باشگاه نرفته بود :))) "استخرو نمیدونم رفته بود یا نه"
والا ما مربیا خودمونم گیج شدیم دیگه کی باید پذیرای تبریک باشیم روز معلم یا روز مربی یا هر روز؟
ولی اوناییم که معلم ورزشن میگن مدرسه کلا مارو حساب نمیکنه :/
هی هی هی اکه بدونید که ذهن سالم در بدن سالمه بیشتر مربی جماعت و تحویل میگیرین
من خودم به معلم رقص سالها پیشم تبریک میگم هر سال روز معلمو و بعدش یهو این جمله میاد تو مغزم که " معلمی شغل
اى مردم؛ ماه خدا با برکت و رحمت و آمرزش به شما رو کرده است، ماه رمضان  ماهى است که پیش خدا بهترین ماهها است و روزهایش بهترین روزها و شبهایش ‍ بهترین شبها و ساعاتش بهترین ساعات است، رمضان ماهى است که در آن دعوت شده اید به مهمانى خدا و اهل کرامت خدایید در آن، نفسهاى شما در آن تسبیح است و خواب شما در آن عبادت است. کردارتان در آن پذیرفته و دعایتان مستجاب، از خدا بخواهید با نیتهاى درست و دلهاى پاک که شما را براى روزه در آن و خواندن قرآن موفق دارد. (فر
اى مردم؛ ماه خدا با برکت و رحمت و آمرزش
به شما رو کرده است، ماه رمضان  ماهى است که پیش خدا بهترین ماهها است و
روزهایش بهترین روزها و شبهایش ‍ بهترین شبها و ساعاتش بهترین ساعات است،
رمضان ماهى است که در آن دعوت شده اید به مهمانى خدا و اهل کرامت خدایید در
آن، نفسهاى شما در آن تسبیح است و خواب شما در آن عبادت است. کردارتان در
آن پذیرفته و دعایتان مستجاب، از خدا بخواهید با نیتهاى درست و دلهاى پاک
که شما را براى روزه در آن و خواندن قرآن موفق دارد.
دانلود آهنگ جدید حمید علیپور تولد
Download New Music Hamid Alipour Tavalod
دانلود اهنگ تولد از حمید علیپور با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
برای دانلود آهنگ یه ادامه مطلب مراجعه کنید …
متن آهنگ حمید علیپور تولد
آره دستات تو دستامه آره عشقت همیشه باهامه شب خونه چراغونه حظورت چه آرومه
دلم رو به تو میسپارم تویی که همه دنیامی میخوام برای تو امشب بشه یک شب رویایی
آره تولد عزیز خونس همه با هم بهش بگین مبارک ، بگید که روز زندگیت رسیده بگید که روز زندگیت مب
امروز برا تکمیل این حس خوب ۲تا چیز کم بوداولیش یه همسفر خوب
دومیش یه شغل خوب
تو سال جدیدم بگردم دنبال اینا
۲۵ سالگیم مبارک.
...
زندگی زیباست ای زیبا پسند
زنده اندیشان به زیبایی رسند
آنقدر زیباست این بی بازگشت
کز برایش میتوان از جان گذشت.
حسن روحانی در جمع مردم یزد به بگم میگم افتاد: همان راه اشتباه رؤسای جمهور قبلی را طی می کند. آقای رئیس جمهور خیلی زود نیست بگم میگم را شروع کرده اید. حداقل مثل قبلی ها می گذاشتی نزدیک منقضی شدنت . به جای این کارها برو به مردم ایران زمین خدمت کن.
کودکی ده ساله را که دست چپش در یک حادثه ی رانندگی از بازو قطع شده بود ، برای تعلیم فنون رزمی جودو به یک استاد سپردند . پدر کودک اصرار داشت استاد از فرزندش یک قهرمان جودو بسازد . استاد پذیرفت و به پدر کودک قول داد که یک سال بعد میتواند فرزندش را در مقام قهرمانی کل باشگاه ها ببیند . در طول شش ماه ، استاد فقط روی بدنسازی کودک کار کرد و در عرض این شش ماه حتی یک فن جودو به او تعلیم نداد 

ادامه مطلب
دانلود زیبا ترین و باحال ترین و عکس نوسته های روز دختر برای پروفایل و دانلود عکس نوشته های روز دختر مبارک
بهترین و جالب ترین و جذاب ترین و دانلود عکس نوشته های روز دختر مبارک با کیفیت های عالی و خوب
عکس نوشته های روز دختر مبارک با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های روز دختر با لینک مستقیم
جدید ترین و جذاب ترین و عکس نوشته های روز دختر و دانلود عکس نوشته های روز دختر مبارک با کیفیت مختلیف
دانلود جدید ترین و بهترین و جذاب ترین و و
روز عزیزای دل باباناموس داداشاهووی مامانادخی منگولاجینگول مینگولاروز دختر خوشگلا مبارک

عرضی ندارم بانوفقط یادت باشد امروز که دختریدر آینده مادر دختر دیگری هستیو روزی می‌آید که مادر بزرگ می‌شویپس جدا از همه ناپاکی‌ها، تو پاک بمان!روز دختر مبارک

دختر چیست؟موجودی است که فقط شیطونی‌اش به یه دنیا می‌ارزهروز دختر مبارک

من از تو گلبنی بهتر ندیدم / ز تو باغ گلی خوشتر ندیدممیان این همه گل‌های عالم / گلی خوشبوتر از دختر ندیدمروز دختر مبارک

به ماه خدا نزدیک میشویم...
وقت بخشیدن و صاف کردن دلهاست 
پس اگر 
نگاهی ☞
صدایی ☞
زبــــانی ☞
ازمن موجب ناراحتی شما عزیزان شده
و بر دلتان تَرَکی انداخته,
به بزرگی میزبان این ماه مرا ببخشید. 
شاید فرصتی برای جبران نباشد...
حــــلالم کـــنید...

پیشاپیش ماه مبارک رمضان
بر شما دوستان مبارک باد
▪️در سالروز شهادت امام هادی (علیه السلام)، زیارت جامعه کبیره را قرائت کنیم▪️
زیارت جامعه از لسان مبارک امام دهم شیعیان، حضرت امام هادی (علیه السلام) می باشد و در پاسخ به خواستهٔ یکی از شیعیان صادر شده است. این زیارت را شیخ طوسی در تهذیب و صدوق در فقه و عیون اخبارالرضا به سند خود از شخصی به نام نخعی نقل کرده‌اند که گفت: به امام هادی (علیه السلام) عرض کردم: «ای فرزند رسول خدا، مرا گفتاری بیاموز که هر وقت خواستم هریک از شما را زیارت کنم همان سخن
تبریک تولد ب یه ادم عالی و با استعداد و زیبا و شوخ...بله درسته امروز تولدمه...تولدم مبارک باز ی سال گذشت و دوباره ب نقطه اغاز رسیدم....فووووووت فووووووت فوووووت تا صد سال زنده باشم....درچنین روزی برای خودم زندگی سرشار از شادز ارزو میکنم تولدم مبارک...عکسای تولد چن دیه پیش
خصوصیات یک استاد آیلتس مناسب
یکی از دغدغه های زبان آموزان و کاندیداهای آیلتس انتخاب استاد مناسب بوده است. به این دلیل که این آزمون دقیقا یک آزمون سرنوشت ساز است. بر اثر شکست در این آزمون هر فردی ممکن است هزینه های زیادی متحمل شود لذا انتخاب یک استاد مناسب و کاربلد واقعا کار سختی است. اگر شما هم با این مشکل مواجه شده اید لطفا به لینک زیر سر بزنید تا با خصوصیات یک استاد آیلتس خوب آشنا شوید: 

انتخاب استاد مناسب آیلتس...

دلتنگ که می شوم می آیم اینجا سری می زنم . دلم می خواست از تمام آنچه که روحم را می آزارد بنویسم اما نه مجال نوشتن است و نه مجال گفتن .پس به آینده و آیندگان موکول می شود ‌ . 

پی نوشت: 
۱/تولد یک دوست عزیز مبارک . ( اردیبهشتی ترین مرد روی زمین تولدت مبارک ) 
۲/........
فردریک* گفت: what's the difference between "eidet mobarak" and "eid mobarak؟
طوری نگاهش کردم که خودش فهمید جمله‌های فارسی رو با یه لهجه‌ای گفته که نیاز دارم گیرنده‌هام رو دوباره تنظیم کنم تا بفهمم! وسط توضیحات مبسوط متوجه شدم که اون "ت" در عیدت، شبیه "ت" در شبت بخیر  است :دی و به غیر از تولدت مبارک "happy birthday to you" لزوماً درک نمی‌کنند که چرا باید شب این‌قدر به طور اختصاصی برای تو بخیر بشه و عید فقط برای تو مبارک باشه!
* همسر خانم کریستین :)
معرفی دبیران محترم دبیرستان نمونه ملاصدرا درس سال 99-98

کار و فناوری
استاد علی ربیع زاده(لیسانس برق_دبیر تخصصی در حوزه برق و سازه های الکترونیکی و کار های عملی) 

عربی
استاد ایوب شکاریان (دکترای عربی، دبیر تخصصی) 
استاد عباس مومن (لیسانس عربی"دبیر تخصصی) 

ریاضی
استاد ابراهیم بشیریان (فوق لیسانس ریاضی'دبیر تخصصی) 
آقای.... (اطلاعات بعدا اصلاح میگردد) 

فارسی
استاد حسن فراتی (لیسانس فارسی' دبیر تخصصی) 
آقای حاجی پروانه (لیسانس فارسی ') 

علو
سلام
اول از همه بگم بابت نبودن هام عذر میخوام.
عمه شدنت مبارک-!
روز و شبم شبیه بیماران روانی شده که از پشت پنجره آسایشگاه بیرون رو نگاه میکنند..
با این تفاوت که اونا پرستار و قرصهایی دارند که آرومشون میکنه ولی من نه..
دیگه باورم شده که بعد از رفتنت از زندگیم آب خوش از گلوم پایین نرفت..
کاش امسال تموم میشد...چقدر این نفس های آخر سال سنگین شده..
چندین بار نوشتم و پاک کردم... از نق زدنام از این روزهام از تنهایی هام از ضعیف شدنام...
گاهی به ذهنم میرسه گو
عکس پروفایل روز دختر مبارک
عکس روز دختر مبارک
تصاویر تبریک روز دختر
عکس پروفایل روز دختر
پروفایل روز دختر
تبریک روز دختر
 عکس روز دختر
عکس تبریک روز دختر
عکس های روز دختر
تصاویر تبریک روز دختر
عکس روز دختر مبارک
عکس پروفایل روز دختر
گردآوری : روبکا
عکس پروفایل روز دختر مبارک
برچسبrobeka پروفایل روز دختر تبریک روز دختر تصاویر تبریک روز دختر روبکا روز دختر عکس پروفایل روز دختر عکس پروفایل روز دختر جدید عکس پروفایل روز دختر مبارک عکس پروفایل رو
مردم جنوب:  همزمان با فرارسیدن اول ماه ذی الحجه سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم جشن وشادی با همکاری هئیت حضرت اباعبدالله حسین (ع) (مسجد قدس) و هئیت محبان اهل البیت (علیهم السلام) ( مسجد الغدیر ) در مسجد قدس برازجان برگزار شد.

ادامه مطلب
قسمت های زیادی را از دست داده ام. مخصوصا دلم برای آن قسمتی تنگ می شود که خیلی مهربان بودم و برای هرچیز کوچکی خیلی تشکر می کردم. واکنش هایم خیلی محدود شده اند. همیشه یا دهانم باز است یا تهش خنده تک لحظه ای میکنم و دوباره سریع همه چیز بر می گردد سر جای خودش. برای تیتراژ فیلم ها و خنکی یک ثانیه ایِ بین بیرون آمدن از حمام و لباس پوشیدن احترام زیادی قائلم. دارم سعی میکنم زخم های گذشته را با غلتیدن روی فرش ها تسکین بدهم. گل های روی فرش این کار را برایم م
خوشا آنان که با حق آشنایندمطیع محض فرمان خدایندچو ابراهیم اسماعیل خود رافدای امر الله می نمایندعید سعید «قربان»، جشن «تقرب» عاشقان حق مبارک باد..............مسجد و پایگاه امام حسین (ع)کانون رهروان حضرت زینب(س)وبلاگ ما: www.tkanoon.blog.ir
دلیل زندگیم روزت مبارک 
و پیشاپیش تولدت مبارررررررررک

چند سال پیش روز مادر با تولد مامان جون مصادف شده بود و دایی ومحبا سرزده آمدن خونه ما،فوق العاده خوش گذشت و جای دوستان سبز......شد آخرین بار که دور هم جمع شدیم...
امشب یادم آمد و همراهش خندیدم و هم گریستم،عجب شبی بود

بهاری که خاک را سبز میکند... یقینا از پسِ سبز کردنِ چراغ های قرمز هم بر می آید...
من به این اتفاق ایمان دارم... سال نو بر همه مبارک باد.

عید مبعث هم مبارک:)

تازه تولد مادربزرگمم ۵ فروردین بود:) روحت شاد عزیز:)❤

سلام به بازماندگانِ ۹۸
خیلی عجیبه برام تاریخِ توی پست ها که زده ۹۹
ادامه مطلب
به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی در 26 تیرماه و جایگاه ویژه و حساس این نهاد در حفظ نظام اسلامی و قانون اساسی، شایسته است ائمه محترم مساجد و جماعات در سطح مساجد استان درخصوص تبیین این جایگاه مساعدت نموده و محورهای بیان شده در فایل زیر را توزیع نمایند.
به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان قانون اساسی در 26 تیرماه و جایگاه ویژه و حساس این نهاد در حفظ نظام اسلامی و قانون اساسی، شایسته است ائمه محترم مساجد و جماعات در سطح مساجد استان درخصوص تبیین این جایگاه مساعدت نموده و محورهای بیان شده در فایل زیر را توزیع نمایند.
از دوروز دیگه ماه مبارک رمضان شروع میشه...
مهمونی ها...
افطاری ها...
و:
امتحانا...:|
ای کاش به طرز معزه آسایی امتحانات الان تموم شده بود..:|
توی ماه مبارک خوراکی هایی که تو یخچال پیدا میشه از همیشه جذاب ترن..
وقتی روزه نیستی همش همه جای خونه رو میگردی که یه چیز جذاب واسه خوردن که اون لحظه اشتهاش رو داشته باشی پیدا شه...
وامما...وقتی ماه مبارک شروع میشه نا خواسته هرررچی دوست داری تو یخچال پیدا میشه...!(عاخه اینم شد زندگییی...خخخخ...)
التماس دعا...
زندگیتون پر
خب گاهی با بعضی آدمها به مشکل میخوری، نمیدونم چرا با این استاد به مشکل خوردم. واقعا هنوز برام سوال هست. وقتم شریف تر از این بود که به غیبت از ایشون بگذره. خسته ام کرد.اینها رو میگم که خالی بشم چون جایی برای گفتن ندارم و مثل شما استاد عزیز، پیش همه یک سری واقعیت نصفه و نیمه را بیان نمیکنم!!!
ادامه مطلب
تبریک دهه کرامت

دهه کرامت
از اول ذیقعده سالـروز میــلاد مسعود کــریمه اهل بیت حضـرت فاطمه
معصومه(س) تا دهم ذیقعده سالروز میلاد پر نور امام رضا(ع) می باشد.

دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفای کم‌نظیر یک خواهر نسبت
به مقام شامخ و معنوی برادر است، مهر و وفایی که خواهر مهـربان و دلداده را
به هجــرت وادار نمـوده و غربت و بیـماری و مرگ را در فصـل جوانی برای او
آسـان کرده است. دهه کرامـت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمـانی است

دهه کر
صدای خدافظ گفتنت تو گوشم میپیچه. تصویر دور شدنت تو آفتاب پشت پلکامه. هوای آفتابی غم‌انگیزترین هوای ممکن برای ترک شدن و ترک کردنه. آفتاب میفته تو چشمات. دیگه نمی‌بینی هیکلشو که قدم به قدم هزار کیلومتر ازت دورتر میشه. فقط اشک میبینی که داره از لای چشمای بستت می‌ریزه. فقط نور میبینی...
الان که برق آفتابه نرو.
نه برو. برو دیگه نمیشه این وضعو تحمل کرد. برو مهدی.
سلام
امروز 11 اردیبهشت است و 6 روز دیگر سالروز ولادت طاهاست .
5 روز دیگه ماه مبارک رمضان آغاز می شه. یعنی تولد طاها دوم ماه رمضان است.
تصمیم گرفتیم ان شاءالله جشن تولد طاها و دعوتی افطاری ماه رمضانمان را همزمان برگزار نماییم. خانمم دوست داره کیک تولد را در خانه درست کند.
برای تزیین اتاق هم هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم ولی بدون تزیین که نمی شه.
کادوهای تولد از طرف مامان و بابا هم خریداری کردیم اما الان نمیگم.
شنبه و یکشنبه که 14 و 15 ام است جلسه ای با مدیر
همزمان با ماه مبارک رمضان بهار قرآن قاری بین المللی، استاد سید مصطفی حسینی در محافل قرآنی آذربایجان شرقی حضور پیدا میکند.
آقای حسین عزیز علی رئیس اداره امور قرآنی اوقاف استان با اعلام این خبر گفت: با توجه به قرار گرفتن در ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن که حتی نگاه به قرآن هم از ثواب الهی برخوردار است برنامه ها و محافل ویژه قرآنی در استان تدارک دیده ایم. عزیز علی افزود :  به همین منظور از قاری بین المللی سید مصطفی حسینی در روز های ۲۹ و ۳۰ اردیبه
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و خفن ترین و قشنگ ترین عکس نوشته ها و دانلود عکس پروفایل روز دختر مبارک
عکس پروفایل روز دختر مبارک با کیفیت های عالی و خوب و دانلود عکس پروفایل روز دختر با کیفیت عالی
جدید ترین و خفن ترین و زیبا ترین عکس نوشته های روز دختر برای پروفایل و عکس پروفایل های روز دختر مبارک
عکس نوشته های جدید و باحال روز دختر برای پروفایل ایستاگرام و دانلود عکس پروفایل روز دختر مبارک
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و باحا
گویند که معلّمی از بینوایی در فصل زمستان درّاعۀ(1) کتانِ یک‌تا(2) پوشیده بود. مگر خرسی را سیل از کوهستان در ربوده بود می‌گذرانید، و سرش در آب پنهان.(3)
کودکان پشتش را دیدند و گفتند: «استاد، اینک پوستینی در جوی افتاده است، و تو را سرماست، آن را بگیر.» 
استاد از غایت احتیاج و سرما در جَست که پوستین را بگیرد، خرس تیز(4) چنگال در وی زد. استاد در آب گرفتار خرس شد. کودکان بانگ می‌داشتند که: «ای استاد، یا پوستین را بیاور و اگر نمی‌توانی رها کن، تو بیا.»
گ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها